SLUŽBY

PRODEJ


Komisní prodej, bazar

Do komisního prodeje přijímáme pouze zboží zakoupené v naší prodejně, po dohodě s vedoucím.

Každý zájemce o zprostředkování komisního prodeje je povinnen předložit občanský průkaz a poskytnout osobní údaje do evidence o komisním prodeji, která slouží k identifikaci účastníků smluvního vztahu. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se směrnicí GDPR.

Zákazník se s prodejcem domluví na ceně, za kterou chce svoje zboží nabídnout do komisního prodeje. Tato částka bude uvedena na paragonu o převzetí zboží do komisního prodeje.

Za zprostředkování prodeje si prodávající z této částky odečte následující odměnu:

- za prodané zboží ..... 30% z celkové částky

Zákazníkovi tedy bude po prodání zboží proplacena předem dohodnutá částka ponížená o tuto odměnu.

O tom, zda je zboží nabídnuté do komisního prodeje prodané, se může zákazník informovat buďto osobně v prodejně, nebo v provozní době na telefonním čísle 608 334447.

Zboží a peníze nevyzvednuté do konce aktuální sezóny, kdy zákazník zboží ke komisnímu prodeji nabídl, propadá ve prospěch prodejny!!!

SERVIS


Nabízené služby a strojní vybavení

MONTÁŽE bezpečnostních vázání všeho druhu a jeho kompletní seřízení. Protože chceme neustále zlepšovat kvalitu námi nabízených služeb a zvyšovat bezpečnost našich zákazníků, provádíme seřízení na elektronickém diagnostickém stroji MONTANA JETBOND, včetně vytištění atestu o seřízení.

BROUŠENÍ skluznic a a hran lyží a snowboardů nově na značkovém stroji TFA Shark 340. Stroj vyrobený dle vlastní konstrukce a v české firmě, který akceptuje maximální požadavky kladené na kvalitně servisovanou lyži nebo snowboard.

 • broušení
  ploch skluznic lyží a snowboardů na brusném pásu šíře 350mm s ručním nebo řízeným posuvem
 • broušení
  ploch skluznic lyží a snowboardů na brusném kamenu šíře 340mm s řízeným posuvem
 • úhlování
  bočních hran lyží a snowboardů 85 - 90° s ručním posuvem
 • volitelné
  nebo programově řízené vytváření struktur na skluznicích lyží

POLYMAN - ruční pistole pro opravu skluznic lyží nebo snowboardů, nově nanesené vrstvy skluznice mají stejné vlastnosti jako skluznice původní. Použitý materiál se natavením dokonale spojí s původní skluznicí a materiál se neodlepí.

WAX JET 92 - stroj s vysokou strojovou kvalitou voskování. Pomalý přejezd lyže po voskovacím válci umožňuje, aby se vosk dostatečně prohřál a vstřebal do skluznice. Pro voskování používáme vosky zn. Toko, které jsou různé podle aktuálních sněhových podmínek.

OPRAVY sjezdových bot, usazování skluznic a hran lyží.