Online půjčovna sjezdových, běžeckých a SNB setů

Nově můžete pro rezervaci zápůjčky využít náš formulář v sekci Online rezervace.
Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme zpětně telefonicky kontaktovat v provozní době SkiJarinSport a potvrdíme Vaši rezervaci. 

"Online rezervaci je nutné provést minimálně 24h. před zapůjčením"

Dospělé sjezdové sety - 350,- / den
Juniorské sety / lyže nad 130cm - 300,- / den
Dětské sety / lyže do 130cm - 250,- / den 


nejkratší výpůjční doba 2 dny 


PŮJČOVNA - CENÍK

Uvedené ceny jsou vč. 21% DPH.Půjčovní řád

V případě zájmu o zapůjčení lyžařské, běžkařské nebo snowboardové výzbroje na lyžařské výcviky je třeba se objednat, minimálně 14dní před termínem odjezdu, rezervace je možná přes náš online formulář (závazná předobjednávka) nebo osobně na provozovně, kde nahlásíte požadovanou velikost bot v evropském číslování, výšku lyžaře a termín pobytu na horách.


V průběhu týdne před termínem odjezdu (v pondělí, úterý a středu) probíhá u nás na provozovně zkouška bot.


Poté je výzbroj připravena k vyzvednutí den před termínem odjezdu (většinou v pátek 9.00-12.00 a 13.00-17.30 hod nebo v sobotu 9.00-12.00 hod). Při vyzvednutí je třeba předložit občanský průkaz a zaplatit výpůjčné.


Výpůjční doba se počítá ode dne zapůjčení ke dni vrácení. V případě 7denních lyžařských výcviků se účtují pouze dny pobytu na horách + doklad na seřízení a navoskování lyží je zdarma. Zálohy na lyžařské vybavení na školní výcviky neúčtujeme!!


Vypůjčovatel se zavazuje dodržovat veškerá ustanovení půjčovného řádu, zboží chránit před poškozením a ve sjednané lhůtě je vrátit. V případě znečištění, poškození, nebo ztráty vypůjčeného zboží se vypůjčovatel zavazuje vzniklou škodu uhradit!  


Lyžařské vybavení po každém zapůjčení prochází čištěním a dezinfikací: