Helma ALPINA JUMP JV VHM bílá matná, černá matná

Velikost: 52-54cm , 55-57cm, 58-60cm

Zvolte si variantu:

7 490,00 Kč

Helma ALPINA JUMP JV VHM bílá matná,  černá matná

Naše cena: 7 490,- vč. DPH

Oblíbený model sjezdařské helmy Jump JV s intErgovaným štítem. Výhodou štítu je neomezené periferní vidění a výborné aerodynamické vlastnosti.

Type : Visor

  • Color : white-prosecco matt
  • Models : Alpina JUMP JV VHM
  • UV index : 1, 2, 3
  • Product Type : Ski Helmet
  • Lens color : Varioflex Mirror
  • Lens option : Photochromic

Hard Shell

Kombinací tvrdých materiálů se zajistí nejvyšší stupeň ochrany.

Airstream Control

Proud vzduchu je snadno regulovaný otevíráním či zavíráním ventilačních průchodů dokonce i v lyžařských rukavicích.


Neckwarmer

Helma s technologií neckwarmer přináší uživateli obrovský komfort v oblasti pod helmou na krku. Systém Run je umístěn do měkkého flísového materiálu, čímže je zajištěno teplo a velké pohodlí v oblasti krční páteře.


Run System

Ačkoliv je tento systém vyvinut již Alpinou delší dobu, dochází jeho neustálému vývoji. Speciálním kruhovým regulátorem je zabezpečeno dokonalé přizpůsobení upevnění helmy. Ovládání je možné i se sjezdovými rukavicemi.


Jet Vision

Módní, praktické a pohodlné upevnění zorníku přímo na helmu.


ALPINA: BEZPEČNOST, KVALITA, DESIGN

Německá značka Alpina je jedním z hlavních výrobců lyžařských helem, cyklistických helem, chráničů, slunečních brýlí a sportovních brýlí, které dováží do 35 zemí světa. Nejprodávanější sluneční brýle jsou dlouhodobě Alpina Swing. Brýle značky Alpina nosí také profesionální sportovci, jako Björn Kircheisen nebo Didier Cuche.Historie značky Alpina začíná v osmdesátých letech prvním katalogem pro sportovní veletrh ISPO.Během celé historie značky se stalo opravdu mnoho. Firma se postupně rozrostla. Alpina je nyní jedničkou na trhu lyžařských a sportovních brýlí a helem. V Německu si Alpina udržuje tržní podíl více než 40%, prodává své produkty ve více než 35 zemích, a založila dvě dceřiné společnosti v Rakousku a Švýcarsku.