lyže Molitor Perform P2 - výrobce Stöckli Swiss s vázáním Tyrolia SP 12 model 2020

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vhodné pro výšku postavy: od 160 do 195 cm

Vhodné pro terén:

  • 100% upravené sjezdovky
  • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • střední oblouk
  • dlouhý oblouk

Zvolte si variantu:

13 990,00 Kč 37 500,00 Kč

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav dobrý 80%

Povrchová úprava: stav dobrý 80%

Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.

Nová Premiová značka lyží Molitor.Lyže Molitor vyrábí ve Švýcarsku nejlepší švýcarský výrobce lyží Stöckli.

Molitor Perform

More than speed.

Molitor Perform patří do kategorie Obří slalom. Díky své závodní konstrukci je Perform závodní lyže s nejvyšší přesností a absolutní stabilitou. The Perform přesvědčí rychlostí s přesným ovládáním a poskytuje absolutní bezpečnost v každé situaci. Extra široké hrany prodlužují životnost představení.

Cílová skupina: sportovní a agresivní lyžaři milující jízdu na upravených sjezdovkách převážně ve středních nebo dlouhých obloucích.
Doporučená délka: -15 až +5 cm k výšce postavy. 

Lyže Molitor COMMAND C2 zvládne krátké až střední oblouky s působivou lehkostí a přesností. I na tvrdých a ledových sjezdovkách jsou možné rychlé rytmické změny bez velkého úsilí - takže každý den lyžování se stává uvolněným dnem lyžování.

Všechny tři modely mají speciálně široké hrany, které zajišťují zvláště dlouhou životnost lyží.

Lyže Molitor jsou vyvíjeny in-house a vyrábí je Stöckli. V roce 2019 byl přidán třetí model. Zpětná vazba od zákazníků ohledně prvních dvou modelů je jednomyslná: fantastické lyže, neuvěřitelně přilnavý a stabilní, krásný design.

Rozhovor:
Patriku, kdo vyvinul lyže Molitor?
Musím se trochu vrátit. Premium Sports Group (PSG) zahrnuje 26 sportovních obchodů ve Švýcarsku. Pravidelně si vyměňujeme informace, snažíme se společně identifikovat budoucí přání zákazníků, podívat se na nejnovější inovace produktů od sportovních značek a zkontrolovat společné nákupy IT, jako je nový POS systém. Pokud dostaneme určitou zpětnou vazbu od zákazníků, vezmeme toto téma do skupiny. Máme tedy široké pokrytí, nestavte se společnosti a tlačte se ve prospěch našich zákazníků. Lyže jsou pro PSG nejvyšší prioritou. Stejné téma se objevilo znovu a znovu v naší výměně. Zákazníci jezdí s dobrým materiálem, který je velmi špatně a příliš zřídka připraven. Jak můžeme zajistit, aby naši zákazníci byli neustále v pohybu s dobře upravenými materiály? Věděli jsme, že musíme začít s lyžařským servisem. Proto jsme měli nápad postavit "perfektní" lyže s tradičním švýcarským výrobcem lyží - Stöckli. Do nápadu a vývoje jsme investovali spoustu hodin. Ale i první testy vyvolaly nadšení, což potvrdilo, že jsme na správné cestě.Co odlišuje lyže Molitor?
Lyže Molitor jsou od roku 2019 k dispozici ve třech verzích: Command, Perform a Release. Nechtěli jsme jen změnit stránku s lyžařskou pokrývkou; cílem bylo vyvinout zcela nové lyže. Lyže se vyznačují výrazně tlustší hranou. To znamená, že je možné více broušení.