lyže Kastle Scala Kästle Premium s vázáním K12 CTI PR model 2019

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Velikost: 155

Zvolte si variantu:

9 990,00 Kč 49 400,00 Kč

lyže Kastle Scala Kästle Premium s vázáním K12 CTI PR model 2019

 • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
 • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
 • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
 • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
 • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě
Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vhodné pro výšku postavy: od 160 do 195 cm

Vhodné pro terén:

 • 100% upravené sjezdovky
 • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

 • krátký oblouk
 • střední oblouk

Běžná cena: 49 400,- vč. DPH

Naše cena: 14 990,- vč. DPH

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý 80 - 90% 
Povrchová úprava: stav dobrý 70- 80% 
Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním. 


Kästle - návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle. Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle.

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

DESIGN A KVALITA

Současné lyže se vyznačují jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento tzv. hollowtech je nejenom poznávací značkou, ale také výrazně snižuje váhu lyže až o 15%procent a zlepšuje její chování při jízdě. V praxi to znamená, že lyže daleko rychleji pohlcuje vibrace a neztrácí kontakt s podložkou.

Ještě důležitější než design je kvalita, která je alfou a omegou a navazuje na bohatou tradici a historii značky. Použité technologie nejsou o hledání nových "jednoročních marketingových" výstřelků, ale o prověřených a precizních konstrukcích s použitím nejlepších prémiových materiálů. Všechny lyže jsou vyrobeny pomocí sendvičové technologie, která se dlouhodobě ukázala jako nejefektivnější a nejpropracovanější. Umožňuje kombinaci materiálů v "jádře". Hlavním stavebním prvkem je, ale vždy kvalitní dřevěné jádro, které se liší podle zaměření lyže. SCALA jsou tolerantní lyže na sjezdovku ideální na hravé řezané oblouky. Ocelová hrana po celém obvodu lyže zlepšuje stabilitu a chrání pečlivě propracovanou karbonovou konstrukci i vrchní vrstvu ze vzácného dubu. Unikátní lyže z limitované edice, které díky prvotřídnímu provedení zvládnou i rychlou jízdu, jsou stvořené pro náročné lyžaře, kteří milují carving na upravené sjezdovce.

Cílová skupina: Sportovní až agresivní lyžaři jezdící převážně na upraveném povrchu v krátkém a středním oblouku střední a vyšší rychlostí
Doporučená délka: -20 až - 5 cm k výšce postavy.

Technologie

Všechny lyže vyrábíme v Rakousku. Při jejich výrobě používáme jen ty nejkvalitnější materiály a léty prověřené technologie inspirované závodními lyžemi. Proto se nám daří vytvářet unikátní lyže, špičkové ve své kategorii. Důmyslná sendvičová sidewall konstrukce a patentované technologie představují nový vrcholný standard ve výkonnosti lyží.

 1. ORÁMOVANÁ HORNÍ HRANA
 2. HS 3K KARBON S PÁSKY Z BÍLÉ MĚDI + DUBOVÁ DÝHA
 3. TITANAL
 4. FIBERGLASS
 5. KARUBOVÉ JÁDROSidecut Sidecut Tip 120 mm Waist 70 mm Tail 100 mm
Délka     Rádius     Hmotnost

 155 cm    11,1 m     1480 g/Ski

 163 cm    12,4 m    1560 g/Ski

 171 cm     13,8 m    1640 g/Ski

 179 cm    15,4 m    1710 g/Ski

Vázání: K 12 CTI (Marker) Rozsah nastavení v normě DIN 3-12 (cca 45-135 kg).

"Perfektní kombinace elegantního designu a pořádného výkonu. Lyže Scala jsou kategorií sama pro sebe. Nejenom, že jsou nádherné a každý se za nimi otočí, ale na svahu na nich vypadám dobře i já díky tomu, jak skvělé mají na sjezdovce i mimo ni jízdní vlastnosti. Opravdu top model." Katja Wirth