lyže Kastle MX84 s vázáním K12 CTI Pro model 2020

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Výrobce: Kastle

Vhodné pro výšku postavy: od 160 do 195 cm

Vhodné pro terén:

  • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • střední oblouk

Zvolte si variantu:

8 990,00 Kč 30 500,00 Kč

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý 80 - 90%

Povrchová úprava: stav dobrý 70 - 80%

Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.

Kästle - návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle. Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle.

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

DESIGN A KVALITA

Současné lyže se vyznačují jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento tzv. hollowtech je nejenom poznávací značkou, ale také výrazně snižuje váhu lyže až o 15%procent a zlepšuje její chování při jízdě. V praxi to znamená, že lyže daleko rychleji pohlcuje vibrace a neztrácí kontakt s podložkou.

Ještě důležitější než design je kvalita, která je alfou a omegou a navazuje na bohatou tradici a historii značky. Použité technologie nejsou o hledání nových "jednoročních marketingových" výstřelků, ale o prověřených a precizních konstrukcích s použitím nejlepších prémiových materiálů. Všechny lyže jsou vyrobeny pomocí sendvičové technologie, která se dlouhodobě ukázala jako nejefektivnější a nejpropracovanější. Umožňuje kombinaci materiálů v "jádře". Hlavním stavebním prvkem je, ale vždy kvalitní dřevěné jádro, které se liší podle zaměření lyže.

Kastle MX84 s vázáním K12 CTI Pro model 2020

výkonné lyže na sjezdovku | stabilní a přilnavé | špička kategorie all-mountain


Díky novému inovativnímu vykrojení, technologii Hollowtech 2.0 a sendvičové konstrukci inspirované závodními lyžemi jsou MX74 nejdynamičtějším all-mountain modelem v MX modelové řadě lyží Kästle.
Univerzální lyže na sjezdovku, které se ale nezaleknou ani terénu v blízkosti sjezdovek a v každé situaci zůstávají poddajné a přesné.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=vHZouoBS1hk

Cílová skupina: Sportovní až agresivní lyžaři jezdící na různých površích ve středním oblouku střední a vyšší rychlostí
.
Doporučená délka: -15 až + 5 cm k výšce postavy.
Konstrukce je tvořena: Karbonová konstrukce s dřevěným jádrem, dvě vrstvy 0,5 mm titanalu
Technologie : Hollowtech - vysoce odlehčená špička lyže, vyplněná skluznicí a skelnými vlákny pomáhá snižovat nežádoucí vybrace až o 15 %Vázání: K 12 CTI (Marker) Rozsah nastavení v normě DIN 3-12 (cca 45-135 kg).

MX84

Dimensions

Length Weight Radius
152 cm 1678 g/ski 11.5 m
160 cm 1766 g/ski 13 m
168 cm 1855 g/ski 14,6 m
176 cm 1943 g/ski 16,3 m
184 cm 2031 g/ski 18 m

MX84

Waist

Area Breadth
Tip 128 mm
Waist 84 mm
Tail 112 mm

"NĚKDY PROSTĚ NEVÍM, JESTLI VZÍT LYŽE NA TO NEBO NA TO. SJEZDOVKA NEBO PRAŠAN? ALE PROČ BYCH SI VLASTNĚ MUSEL VYBRAT JEN JEDNO? PŘESNĚ V TAKOVÝCH CHVÍLÍCH SAHÁM PO MODELU MX84, NASEDNU NA LANOVKU A KUDY SE VYDÁM DOLŮ? TO SE MŮŽU ROZHODNOUT AŽ NAHOŘE PODLE AKTUÁLNÍCH PODMÍNEK ČI NALADĚNÍ, PROTOŽE VÍM, ŽE U TĚCHTO HRAVÝCH, VŠESTRANNÝCH LYŽÍ SE MOHU NA JEJICH VYNIKAJÍCÍ STABILITU A PŘILNAVOST SPOLEHNOUT KDYKOLIV A KDEKOLIV." Tom Stiansen