lyže Kastle MX74 s vázáním K12 CTI Pro model 2019

Velikost: 148 , 156 ,  172

Zvolte si variantu:

7 990,00 Kč 29 140,00 Kč
Please select variants first


lyže Kastle MX74 s vázáním K12 CTI Pro model 2019


  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě


Běžná cena: 29 140,- vč. DPH

Naše cena: 7 990,- vč. DPH

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý 80 - 90% 

Povrchová úprava: stav velmi dobrý 80 - 90%

 Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním. 


Velmi sportovní a stabilní lyže vyniká zejména dobré chování v řezaném oblouku. Dá se na ní jet silově úsporně, a přesto sportovně, krásně drží a nabízí klid i za tvrdších podmínek. I u MX74 se uplatňuje klasická sendvičová konstrukce stejně jako použití titanalu, které z ní ovšem nečiní vyloženě lehkou lyži. Stejně jako Kästle i my sdílíme názor, že tato sjezdovková lyže plná síly, která přichází se stylovým čistě bílým designem, je vhodná spíše pro sportovně ambiciózní dámy a pány.

Lyže v testech získala kvalitní známky ve všech typech oblouků.
Prvek Hollowtech 2.0 ve špičce činí MX74 lehčí, než byla její předchůdkyně. Celkově solidní, agilní (fun)lyže pro lyžařky-požitkářky, jak potvrzuje jedna testérka: "MX74 mne úplně přesvědčila, protože na sjezdovce neukázala žádnou chybu!"
Cílová skupina: sportovní lyžaři a lyžařky hledající lyži pro krátké a střední oblouk ve střední a vyšší rychlosti na převážně upravených površích.

Doporučené délky: -20 až -5 cm k výšce postavy.

Konstrukce je tvořena:
dřevěné jádro je vyztuženo dvěma titanalovými pláty.

MX74

Dimensions

Length Weight Radius 

148 cm 1483 g/ski 10,2 m 

156 cm 1563 g/ski 11,6 m 

164 cm 1643 g/ski 13,1 m

 172 cm 1723 g/ski 14,7 m

 180 cm 1803 g/ski 16,2 m


Vázání k12 cti Pro (Z 4-12) 

Vyráběné délky (cm) 148, 156, 164, 172, 180 

Testovaná délka (cm) 156

 Rádius (m) 11,6

 špička-střed-pata (mm) 124-74-103 

Typ prohnutí klasické

Technologie

Všechny lyže vyrábíme v Rakousku. Při jejich výrobě používáme jen ty nejkvalitnější materiály a léty prověřené technologie inspirované závodními lyžemi. Proto se nám daří vytvářet unikátní lyže, špičkové ve své kategorii. Důmyslná sendvičová sidewall konstrukce a patentované technologie představují nový vrcholný standard ve výkonnosti lyží.

  1. KLASICKÁ SENDVIČOVÁ SIDEWALL KONSTRUKCE
  2. TITANAL
  3. FIBERGLASS
  4. JÁDRO ZE STŘÍBRNÉ JEDLE / BUKOVÉ JÁDRO

Kästle - návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle. Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle.

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

DESIGN A KVALITA

Současné lyže se vyznačují jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento tzv. hollowtech je nejenom poznávací značkou, ale také výrazně snižuje váhu lyže až o 15%procent a zlepšuje její chování při jízdě. V praxi to znamená, že lyže daleko rychleji pohlcuje vibrace a neztrácí kontakt s podložkou.

Ještě důležitější než design je kvalita, která je alfou a omegou a navazuje na bohatou tradici a historii značky. Použité technologie nejsou o hledání nových "jednoročních marketingových" výstřelků, ale o prověřených a precizních konstrukcích s použitím nejlepších prémiových materiálů. Všechny lyže jsou vyrobeny pomocí sendvičové technologie, která se dlouhodobě ukázala jako nejefektivnější a nejpropracovanější. Umožňuje kombinaci materiálů v "jádře". Hlavním stavebním prvkem je, ale vždy kvalitní dřevěné jádro, které se liší podle zaměření lyže.