lyže Head Supershape i.Magnum s vázáním PRD 12 model 2019

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Velikost: 163 , 170 

Zvolte si variantu:

6 990,00 Kč 19 380,00 Kč

lyže Head Supershape i.Magnum s vázáním PRD 12 model 2019

 • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
 • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
 • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
 • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
 • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě
Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vhodné pro výšku postavy: od 155 do 200 cm

Vhodné pro terén:

 • 100% upravené sjezdovky
 • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

 • krátký oblouk
 • střední oblouk
 • dlouhý oblouk

Běžná cena: 19 380,- vč. DPH

Naše cena: 7 990,- vč. DPH

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav dobrý 50 - 70%
Povrchová úprava: stav dobrý 50 - 70%
Povrch lyží je poškrábán běžným užíváním.

Lyže s revoluční materiál Graphene, který je přidán do konstrukce lyže.
Sendvičová kontrukce s novou technologií KERS dostává tyto lyže přímo do kategorie superstrojů. Technologie KERS funguje jako turbodmychadlo, které poskytuje dodatečnou sílu a akceleraci tím, že zvyšuje tuhost zadní části lyže v obloucích. Účinek: zvýšení výkonu, který jezdce katapultuje do dalšího oblouku. Stejně jako když pilot Formule 1 stiskne tlačítko pro takovou mimořádnou dávku rychlostí. Technologie HEAD KERS představuje elektronický, plně automatický a integrovaný systém.

Cílová skupina: sportovní lyžaři hledající lyži na krátký oblouk na sjezdovce nebo i jízdu ve volném terénu.
Doporučená délka: -15 až -5 cm k výšce postavy.

Konstrukce je tvořena: Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction. Technologie KERS. Technologie Intelligence. V lyži je umístěn mikrochip, který zajišťuje zvýšení tuhosti lyže. Čím jedete razantněji tím víc Vám lyže tvrdne a podrží. ERA 3.0 Rocker 10% Camber 90 %.Závodní strukturovaná skluznice UHM C. Sendvičová kontrukce Worldcup .Deska Speed Plate + (13).
Rozměry:
Délka Shovel Waist Tails Radius
177       129       73       107       14,2
170       128       72       106       13,1
163       127       71       105       12,0
156       126       71       105       10,9
149       125       70       104       9,9

Vázání: PRX 12

Výška postoje 21.0 mm - DIN 3-12 - Hmotnost 2290g

Špička LX se systémem TRP - Full Diagonal - ABS systém pro snadné vypnutí špičky - PowerRail - Odolný povrch - Široká brzda Rozsah nastavení v normě DIN 4-12 (cca 50 až 135kg)

Graphene

PŘESUN ROVNOVÁHY SÍLY

HRAJTE SVOU NEJLEPŠÍ ŽIVOTNÍ HRU S GRAPHENE
Nová základní technologie firmy HEAD představuje nejsilnější a nejlehčí materiál na světě: Graphene.
Graphene objevený v roce 2004 je tvořen jedinou dvourozměrnou vrstvou atomů uhlíku. Tento materiál má 200 krát větší mez pevnosti nežli ocel.

Graphene je nejsilnější a nejlehčí materiál na světě.


ERA 3.0 S

ŘADA SUPERSHAPE DOSTALA NÁZEV SUPERSHAPE KVŮLI ZÁMĚRU, PRO KTERÝ BYLA VYTVOŘENA A TO DOKONALOST.

Nyní, řada Supershape byla obohacena o technologii ERA 3.0 S.
Je to sportovní verze mnoha vzhledů, navržena se závodní inovací a inspirací, nyní nově s technologiemi Rocker, Radius a Odpružení.
S naprosto unikátním V-Tvarem, nejedná se o pouhou novou lyži, ale jedná se o naprosto odlišnou zkušenost z lyžování.
Nový model Supershape s technologií ERA 3.0 S je kombinací všech carvových stylů, závodních technologií a navíc obohacen zatáčecím mechanismem a schopnosti lyže nadchnout lyžaře všech úrovní. 10 % rocker a 90 % klenutí jsou nakombinovány tak, že vás nadchnou. S dodatečnou vrstvou vláken Intelligence nabízí explosivní sílu, kontrolu a odezvu.

S lyžemi HEAD s technologií ERA 3.0 se jednodušeji lyžuje a poskytují větší šíři výkonnostního pásma v jakémkoli terénu. A ze skalních závodníků nebo univerzálních volnostylařů - což je 80 % z našich zákazníků - dělají lepší lyžaře.

Každý nyní může lyžovat. A lépe.

 • ALLRIDE ROCKER

  Vynikající řízení a lepší schopnost plavat.
  Do každého modelu vkládáme vysoce cílené množství rockeru, abychom zajistili maximální výkon pro všechny lyžařské úrovně. Ovládání je pro všechny lyžaře jednodušší a je také dosaženo vyšší univerzálnosti v měkkém sněhu.

 • PROGRESIVNÍ RÁDIUS
  Pro senzační zatáčení.
  Běžný rocker nutí lyžaře dávat lyže více od sebe, aby měli kontakt od špičky po patu. U progresivního rádiusu je třeba až o 50 % menšího rozpětí, abyste si mohli vychutnat plný hranový kontakt. Více hrany na sněhu = lepší držení hrany.

 • ODPRUŽENÍ INTELLIRISE
  Pro cílenou stabilitu.
  Přesouváme naše legendární piezoelektrická vlákna Intellifi bers do špičky lyže. Jsou odstraněny nepříjemné vibrace špičky, které se objevují u běžných rockerů. Tyto lyže jsou na to příliš chytré.

Graphene World Cup Sandwich Cap Construction

Vyvinuto s nejdokonalejším materiálem, které lidstvo zná - Graphene (oceněno Nobelovou cenou).

Graphene World Cup Sandwich Cap Construction je konstrukce lyže s vyváženou kombinací lehkého materiálu Graphene a tvrdým Titanalem.

Maximální výkon, to jsou lyže s touto konstrukcí - extrémní pružnost a reakce na podložku.


KERS

Mimořádné zvýšení výkonu:
Technologie KERS funguje jako turbodmychadlo, které poskytuje dodatečnou sílu a akceleraci tím, že zvyšuje tuhost zadní části lyže v obloucích.


Účinek: zvýšení výkonu, který jezdce katapultuje do dalšího oblouku. Stejně jako když pilot Formule 1 stiskne tlačítko pro takovou mimořádnou dávku rychlosti. Technologie HEADKERS představuje elektronický, plně automatický a integrovaný systém.


Jak to funguje:
Lyže jsou na konci oblouku vystaveny maximálnímu ohybu. V tomto okamžiku aktivní mikročip uvolní energii do vláken zadní části lyže. Ta následkem toho ztuhne a okamžitě se zvýší pro pružení pro maximální akceleraci na konci oblouku.


Technické pozadí:
Technologie HEAD KERS představuje evoluci myšlenky, která stojí za technologií Intelligence firmyHEAD. Na rozdíl od Intelligence všakKERS nemá vliv na torzní tuhost lyže,KERS posiluje podélnou ohebnost lyží. Technologie KERS je dále postavena na zcela novém čipu, který je schopen akumulovat sílu a uchovávat ji pro pravou chvíli. Piezoelektrická vlákna přeměňují kinetickou energii, která je uložena v čipu zabudovaném v lyži. Elektrická energie je okamžitěuvolněna do obvodu lyže, kde je čidlem požadována dodatečná energie. Načasování a uvolnění je automaticky řízeno a koordinováno. V závislosti na charakteru ohybu různých modelů lyží jsou čidla předem naprogramována: čím má být lyže agresivnější, tím tužší bude koncová část lyže.