lyže AK ski Orange s vázáním AK Black model 2019

VÝPRODEJ

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Velikost: 177

Zvolte si variantu:

10 990,00 Kč 45 000,00 Kč
Please select variants first

lyže AK ski Orange s vázáním AK Black model 2019

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě.

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Výrobce: AK

Vhodné pro výšku postavy: od 160 do 195 cm

Vhodné pro terén:

  • 100% upravené sjezdovky
  • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • střední oblouk
  • dlouhý oblouk

Běžná cena: 45 000,- vč. DPH

Naše cena: 12 990,- vč. DPH

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý 80 - 90% 
Povrchová úprava: stav dobrý 70 - 80% 
Povrch lyží je poškrábán běžným užíváním.


AK je značka mladá, ale opěvovaná jako superstar. Lyže AK se staly vítězi AZ VIP Testu časopisu SNOW. Nebyla to náhoda. Sklepmistr AK Aldo Kuonen umí namíchat lyže takových vlastností, že chytnou za chuťové buňky snad všechny bez rozdílu věku a lyžařského stylu.

Společnost Ak Ski byla založena Aldo Kuonenem v roce 1996, původně vůdcem závodního týmu Rossignol. Je to švýcarský rodinný podnik. Lyže jsou vyráběny v malém počtu poctivou řemeslnou výrobou a všechny mají celodřevěnou sendvičovou konstrukci - charakteristický znak závodních World Cup lyží.
Ak lyže se stále prodávají jen u hrstky vybraných prodejců. A přesto, že poptávka stále roste, oni zůstávají věrni kvalitě oproti kvantitě. Každý rok je vyrobeno přibližně 2500 lyží - to vše pro zajištění nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu.

AK se stala známkou komunity, bratrství a touhy poznat jeden druhého.AK ski ORANGE

Pokud bychom museli popsat ORANGE dvěma slovy, pravděpodobně by to bylo "radostné obří slalomové lyže"! Pokud máte ORANGE. Pod nohama můžete cítit neuvěřitelnou hladkost při nejvyšší rychlosti a také příjemný tlumicí účinek ELASTAKu na hrubé trati. ORANGE jede střední a dlouhé zatáčky, aniž by byl nervózní, harmonicky vyladěná ohybová linie také zkracuje lyže bez námahy. Kdyby byl ORANGE horským kolem, vedlo by to kategorii Enduro. Všestrannost bez kompromisů!

Použité technologie:

Elastac

Elastac je špičkový materiál na bázi gumy, díky kterému je jízda na lyžích stabilní a hladká. Navíc tím, že dělá oporu svalům v pohybu, Elastac značně zmírňuje únavu kloubů při dlouhém lyžování.

Sandwich construction

metoda sestavovaní sendvičové konstrukce ve vlhkém prostředí umožňuje spojovat podstatně rozdílné materiály, jako je dřevo, ocel, sklolaminát, uhlíková vlákna, titanal, polyethylen atd. Tato konstrukční metoda umožňuje vyladit různé tlakové/tahové a torzní body AK lyží, což umožňuje přizpůsobit tuhost lyže potřebám uživatele. Tato možnost přizpůsobení je vlastně základem výroby závodních lyží na míru - což není nadarmo i hlavním mottem AK lyží.

Core

základní použitý materiál jádra je vyráběn přímo ve Švýcarku z vertikálně laminovaných dřevěných lamel. Na rozdíl od levného pěnového jádra má dřevěné lepené jádro dynamické mechanické vlastnosti. Výroba takového jádra je drahá, protože vyžaduje precizní výběr materiálu a dokonalé sušení. Unikátní jádro lyží AK je zodpovědné za jejich charakteristickou přilnavost, životnost a výkonnost lyží na ledě. 


Base

 pro optimalizaci kluzných vlastnosti lyží je použita závodní skluznice s ultravysokou molekulární hustotou

Cílová skupina: Lyže je určena pro agresivní jezdce, jezdící převážně středními a dlouhými oblouky.

Doporučená délka: -10 až 0 cm k výšce postavy

Konstrukce je tvořena: Celodřevěná lyže, Sidewalls Yellow, P-Tex povrchVázání: Salomon.

 Rozsah nastavení v normě DIN 4-12 (cca 50 až 135kg).

Rozměry: 124,5-69-108,5 mm rádius 12,7 m