lyže AK ski Black s vázáním AK Black model 2019

Vyprodáno

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Velikost: 159 , 176

Zvolte si variantu:

12 990,00 Kč 45 000,00 Kč
Please select variants first

lyže AK ski Black s vázáním AK Black model 2019

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 roky od data koupě.

Úroveň lyžaře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Výrobce: AK    

Velikost: 156, 176 cm

Vhodné pro výšku postavy: od 160 do 200 cm

Vhodné pro terén:

  • 100% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • krátký oblouk
  • střední oblouk

Běžná cena:  45 000,- vč. DPH

Naše cena:  12 990,- vč. DPH

Skluznice po servisu:  po servisu - stav 100%

Hrany po servisu:  po servisu - stav 100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý 80 - 90% 
Povrchová úprava: stav dobrý 70 - 80% 
Povrch lyží je poškrábán běžným užíváním.

AK je značka mladá, ale opěvovaná jako superstar. Lyže AK se staly vítězi AZ VIP Testu časopisu SNOW. Nebyla to náhoda. Sklepmistr AK Aldo Kuonen umí namíchat lyže takových vlastností, že chytnou za chuťové buňky snad všechny bez rozdílu věku a lyžařského stylu. 

Společnost Ak Ski byla založena Aldo Kuonenem v roce 1996, původně vůdcem závodního týmu Rossignol. Je to švýcarský rodinný podnik. Lyže jsou vyráběny v malém počtu poctivou řemeslnou výrobou a všechny mají celodřevěnou sendvičovou konstrukci - charakteristický znak závodních World Cup lyží.

Ak lyže se stále prodávají jen u hrstky vybraných prodejců. A přesto, že poptávka stále roste, oni zůstávají věrni kvalitě oproti kvantitě. Každý rok je vyrobeno přibližně 2500 lyží - to vše pro zajištění nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu.

AK se stala známkou komunity, bratrství a touhy poznat jeden druhého.AK ski Black
BLACK. je naše slalomová lyže. Radikální a přesto vždy pod kontrolou, také díky nárazu absorbujícímu povrchu ELASTAK. Miluje pevné zatáčky na tvrdých svazích a zůstává bezpečný a stabilní i při vysoké rychlosti. Díky vyvážené tvrdosti Flexu a velmi harmonické ohybové linii se může otáčet, otáčet a měnit podle přání řidiče. BLACK je mistrovsky dokonalý hrdina křivky.

Použité technologie:

Elastac

Elastac je špičkový materiál na bázi gumy, díky kterému je jízda na lyžích stabilní a hladká. Navíc tím, že dělá oporu svalům v pohybu, Elastac značně zmírňuje únavu kloubů při dlouhém lyžování.

Sandwich construction

metoda sestavovaní sendvičové konstrukce ve vlhkém prostředí umožňuje spojovat podstatně rozdílné materiály, jako je dřevo, ocel, sklolaminát, uhlíková vlákna, titanal, polyethylen atd. Tato konstrukční metoda umožňuje vyladit různé tlakové/tahové a torzní body AK lyží, což umožňuje přizpůsobit tuhost lyže potřebám uživatele. Tato možnost přizpůsobení je vlastně základem výroby závodních lyží na míru - což není nadarmo i hlavním mottem AK lyží.

Core

základní použitý materiál jádra je vyráběn přímo ve Švýcarku z vertikálně laminovaných dřevěných lamel. Na rozdíl od levného pěnového jádra má dřevěné lepené jádro dynamické mechanické vlastnosti. Výroba takového jádra je drahá, protože vyžaduje precizní výběr materiálu a dokonalé sušení. Unikátní jádro lyží AK je zodpovědné za jejich charakteristickou přilnavost, životnost a výkonnost lyží na ledě. 


Base

pro optimalizaci kluzných vlastnosti lyží je použita závodní skluznice s ultravysokou molekulární hustotou.  

Cílová skupina: Lyže je určena pro agresivní jezdce, jezdící převážně krátkými oblouky.

Doporučená délka: -20 až -5 cm k výšce postavy. 

Konstrukce je tvořena: Celodřevěná lyže, Sidewalls Yellow, P-Tex povrch

Vázání: Salomon. Rozsah nastavení v normě DIN 4-12 (cca 50 až 135kg).
Rozměry: 124,5-69-108,5 mm rádius 12,7 m