Helma ALPINA GRIVA Visor VHM černá matná

Velikost: 55-59cm

Zvolte si variantu:

4 890,00 Kč

Helma ALPINA GRIVA Visor VHM černá matná

Naše cena: 4 890,- vč. DPH

Griva je nejmenší helma s visorem z nabídky Alpina, která je vhodná pro ženy a všechny s menším obvodem hlavy. Speciálně vyvinutý jednovrstevný visor se výjimečně rychle přizpůsobuje světelným podmínkám a zároveň dává helmě elegantní vzhled. Helma perfektně sedí, včetně klapek na uši, které jsou odnímatelné. Visor umožňuje vidění v úhlu 180° a je kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Type : Visor
  • Color : Black
  • Models : Alpina Griva Visor VHM
  • UV index : 1, 2, 3
  • Product Type : Ski Helmet
  • Lens color : Varioflex Mirror
  • Lens option : Photochromic

HI-EPS

Vnitřní část každé helmy ALPINA se skládá z HI-EPS ("High Expanded Polystyrene"). Tyto mikroskopické vzduchové kapsy absorbují energii při nárazu a poskytují tak ochranu. HI-EPS umožňuje, aby helma schránka helmy byla tenká, ale přesto bezpečná. Vzhledem

Airstream Control

Proud vzduchu je snadno regulovaný otevíráním či zavíráním ventilačních průchodů dokonce i v lyžařských rukavicích.


Changeable Interior

Všichni kdo lyžují, se také potí, zvláště na hlavě. Proto mají helmy Alpina vyměnitelnou vnitřní vrstvu. Je snadno vyjmutelná, omyvatelná ve vlažné mýdlové vodě a poté, co uschne, může být bezprostředně vložena opět do helmy.


Neckwarmer

Helma s technologií neckwarmer přináší uživateli obrovský komfort v oblasti pod helmou na krku. Systém Run je umístěn do měkkého flísového materiálu, čímže je zajištěno teplo a velké pohodlí v oblasti krční páteře.


Run System

Ačkoliv je tento systém vyvinut již Alpinou delší dobu, dochází jeho neustálému vývoji. Speciálním kruhovým regulátorem je zabezpečeno dokonalé přizpůsobení upevnění helmy. Ovládání je možné i se sjezdovými rukavicemi.


Jet Vision

Módní, praktické a pohodlné upevnění zorníku přímo na helmu.


ALPINA: BEZPEČNOST, KVALITA, DESIGN

Německá značka Alpina je jedním z hlavních výrobců lyžařských helem, cyklistických helem, chráničů, slunečních brýlí a sportovních brýlí, které dováží do 35 zemí světa. Nejprodávanější sluneční brýle jsou dlouhodobě Alpina Swing. Brýle značky Alpina nosí také profesionální sportovci, jako Björn Kircheisen nebo Didier Cuche.Historie značky Alpina začíná v osmdesátých letech prvním katalogem pro sportovní veletrh ISPO.Během celé historie značky se stalo opravdu mnoho. Firma se postupně rozrostla. Alpina je nyní jedničkou na trhu lyžařských a sportovních brýlí a helem. V Německu si Alpina udržuje tržní podíl více než 40%, prodává své produkty ve více než 35 zemích, a založila dvě dceřiné společnosti v Rakousku a Švýcarsku.